Jak koupit video na ATAmusic

Výchozí zobrazenou měnou je Kč, dá se však změnit před zaplacením na € nebo $. Platba se provádí platební kartou, u které jsou povoleny internetové nákupy, resp. prostřednictvím PayPal účtu. Pro zakoupení videa postupujte následovně:

  1. Klikněte na “Koupit“. Dostanete se na stránky Videoobchodu ATAmusic (shop.atamusic.eu).
  2. Zde můžete pokračovat v procházení videí nebo se vrátit zpět na stránky ATAmusic.
  3. Pro dokončení nákupu klikněte na stránkách ATAmusic obchodu na symbol košíku.
  4. Postupujte podle instrukcí, v pátém kroku budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayPal, kde bude realizována platba kartou prostřednictvím vašeho PayPal účtu. Pokud nemáte PayPal účet, systém vám jej automaticky zřídí (zřízení a vedení je zdarma). Pokud příliš nerozumíte anglicky, postupujte při dokončování platby podle kroků 4-7 v tomto návodu. (Platby pomocí PayPal jsou skutečně bezpečné a nemusíte se obávat žádných rizik. Více info o PayPal zde, zde nebo zde.)
  5. Dokončete platbu a zkontrolujte svou emailovou schránku, kam vám přijde odkaz pro stažení videa/videí.

 

Pokud potřebujete poradit nebo máte jakékoliv technické problémy při nákupu, napište nám. Pokusíme se vše vyřešit v co nejkratším čase.

Upozornění:

  1. Počet stažení jednoho zakoupeného videa je limitován na 3 (pro případ, že byste chtěli video stáhnout na více svých počítačích nebo by první stahování bylo z nějakého důvodu neúspěšné nebo přerušené).
  2. Pokud máte velmi pomalé internetové připojení (< 1 Mbps), může se stát, že se soubor stáhne nekompletní z důvodu omezení ze strany serveru, na kterém provozovány stránky ATAmusic. Pokud k tomu dojde, omezte jiná stahování nebo video stáhněte na počítači s rychlejším připojením. Pokud se vám vaše zakoupené video nepodaří stáhnout, napište nám (uveďte vaše jméno a problém), vyřešíme to co nejdříve k vaší spokojenosti.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..