ATAmusic podcast

ATAmusic podcast je český audioseriál pro muzikanty. Jeho náplní jsou zejména rozhovory s osobnostmi (hudebníky, autory, výrobci nástrojů, apod.), postřehy z oblasti hry na hudební nástroje, tipy pro seberozvoj, hudební novinky a lekce. Žánrově se zaměřuje zejména na akustické hudební žánry bluegrass, country a folk, ale občas zabrousí i do vod jazzu, klasické hudby, rocku nebo blues.

Pro jeho poslech je potřeba počítač nebo telefon s připojením na internet. Každý díl lze stáhnout pro pozdější offline poslech. Všechny epizody podcastu se dají najít na některé z následujícíh platforem:

 • Web ATAmusic: www.atamusic.eu/podcast v přehrávači níže
 • YouTube: bit.ly/atamusicpodcastYT (lze zobrazit popis a odkazy)
 • SoundCloud (je možno nainstalovat aplikaci do mobilu, lze zobrazit popis a odkazy, stahovat epizody)
 • Většina podcastových platforem a mobilních i počítačových podcastových aplikací. Vyberte si na pod.link/atamusic, případně ve své aplikaci hledejte pomocí tohoto odkazu na rss feed: http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:389056170/sounds.rss.

Aby Ti neunikl žádný nový díl,

 

Pokud se Ti ATAmusic podcast líbí, dej o něm vědět svým přátelům, například sdílením této stránky. Budu taky rád za ohlasy, náměty a připomínky k obsahu (v diskuzi níže nebo e-mailem). Můžeš přípravu a provoz podcastu podpořit také finančně (jak na to?). Veliké díky! 

Ondra Kozák

 

 

10 komentářů u „ATAmusic podcast“

 1. Ondro.
  Díky. Rozhovor s Henrichem sjíždím už po druhé a vždycky se snažím odchytit jeho doporučení na zajímavou muziky. Díky za doporučení na Larryho Carltona.
  Těším se na moji první dílnu ve Zlatých Horách. Mirek

  Odpovědět
 2. Ondřeji, máš dar předávat lidem radost z hudby, dávat motivaci k vlastnímu hraní a s malou nadsázkou bych ti přiřknul i přirovnání jakéhosi světla na konci tunelu, které vede lidi k cíli. Ne každý k němu vždycky dojde, ale to světlo každý vidí. ATAmusic je jedním z těch plamínků. Moc rád tento pořad poslouchám. Děkuji moc. 🙂

  Odpovědět
 3. Ahoj Ondro.

  Dávám tip na rozhovor s jedním z reprezentantů třinecké bluegrassové scény, s Jirkou Mannheimem…Možná by stálo za to zjistit, proč se na tamní scéně rodí tolik talentovaných muzikantů,
  zpěváků a zpěvaček nejrůznějšího žánrového zastoupení….. :)))

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..