ATAmusic podcast

ATAmusic podcast je český audioseriál pro muzikanty. Jeho náplní jsou zejména rozhovory se zajímavými osobnostmi (hudebníky, autory, výrobci nástrojů, apod.), postřehy z oblasti hry na hudební nástroje, tipy pro seberozvoj, hudební novinky a hudební lekce. Žánrově se zaměřuje na akustické hudební žánry, především bluegrass, country, folk a podobné.

Pro jeho poslech potřebujete počítač nebo chytrý telefon s připojením na internet. Každý díl si ale můžete i stáhnout pro pozdější offline poslech. Možnosti, kde hledat nové i všechny staré epizody jsou uvedeny v následujícím seznamu.

Aby vám neunikl žádný nový díl,

 

Pokud se Vám ATAmusic podcast líbí, dejte o něm prosím vědět svým přátelům, například sdílením této stránky. Budeme také rádi za jakékoliv ohlasy, náměty a připomínky k obsahu (v diskuzi na konci stránky nebo e-mailem). Můžete přípravu a provoz podcastu podpořit také finančně (jak na to se dozvíte zde). Veliké díky!

 

 

7 komentářů u „ATAmusic podcast“

  1. Ondro.
    Díky. Rozhovor s Henrichem sjíždím už po druhé a vždycky se snažím odchytit jeho doporučení na zajímavou muziky. Díky za doporučení na Larryho Carltona.
    Těším se na moji první dílnu ve Zlatých Horách. Mirek

    Odpovědět
  2. Ondřeji, máš dar předávat lidem radost z hudby, dávat motivaci k vlastnímu hraní a s malou nadsázkou bych ti přiřknul i přirovnání jakéhosi světla na konci tunelu, které vede lidi k cíli. Ne každý k němu vždycky dojde, ale to světlo každý vidí. ATAmusic je jedním z těch plamínků. Moc rád tento pořad poslouchám. Děkuji moc. 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..