ATAmusic podcast

ATAmusic podcast je český audioseriál pro muzikanty. Jeho náplní jsou zejména rozhovory s osobnostmi, tipy pro seberozvoj a muzikantské lekce. Žánrově se zaměřuje na bluegrass, country a folk, ale občas zabrousí i do vod jazzu, klasické hudby, rocku nebo blues.

Pro jeho poslech je potřeba počítač nebo telefon s připojením na internet. Všechny epizody podcastu se dají najít na některé z následujícíh platforem:

Aby Ti neunikl žádný nový díl,

 

Pokud se Ti ATAmusic podcast líbí, dej o něm vědět svým přátelům, například sdílením této stránky. Budu taky rád za ohlasy, náměty a připomínky k obsahu (v diskuzi níže nebo e-mailem). Můžeš přípravu a provoz podcastu podpořit také finančně – návod zde. Veliké díky! 

Ondra Kozák

 

 

11 komentářů u „ATAmusic podcast“

 1. Ondro.
  Díky. Rozhovor s Henrichem sjíždím už po druhé a vždycky se snažím odchytit jeho doporučení na zajímavou muziky. Díky za doporučení na Larryho Carltona.
  Těším se na moji první dílnu ve Zlatých Horách. Mirek

  Odpovědět
 2. Ondřeji, máš dar předávat lidem radost z hudby, dávat motivaci k vlastnímu hraní a s malou nadsázkou bych ti přiřknul i přirovnání jakéhosi světla na konci tunelu, které vede lidi k cíli. Ne každý k němu vždycky dojde, ale to světlo každý vidí. ATAmusic je jedním z těch plamínků. Moc rád tento pořad poslouchám. Děkuji moc. :-)

  Odpovědět
 3. Ahoj Ondro.

  Dávám tip na rozhovor s jedním z reprezentantů třinecké bluegrassové scény, s Jirkou Mannheimem…Možná by stálo za to zjistit, proč se na tamní scéně rodí tolik talentovaných muzikantů,
  zpěváků a zpěvaček nejrůznějšího žánrového zastoupení….. :)))

  Odpovědět
 4. Ahoj Ondro, právě jsem doposlouchala 41. podcast – díky moc za to, co děláš. Rozhovory jsou velmi inspirativní – pohladí na duši i namotivují…. Měj se krásně

  Majka

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..