Měsíční muzikantská výzva

 

Co je Měsíční muzikantská výzva?

MMV je program, který pravidelně pomáhá v domácím cvičení hudebníkům hrajícím bluegrass a country na kytaru, mandolínu, housle, pětistrunné banjo a občas i dobro. Každý měsíc vybereme jednu skladbu a účastníci programu dostanou emailem materiály v podobě tabulatur a videa. Své výsledky, postřehy a rady můžou mezi sebou sdílet v uzavřené skupině na Facebooku. Autory obsahu jsou Ondra Kozák (kytara, mandolína, housle) a Peter Mečiar (banjo, dobro).

 

Co není Měsíční muzikantská výzva?

MMV není žádná soutěž ani závazek, účastníky nečeká žádná kontrola ani zkouška. Každý s materiály nakládá podle své chuti a potřeby, každý sleduje svůj progres sám, případně ho může sdílet s ostatními ve facebookové skupině.

 

Jaké materiály jsou v rámci MMV k dispozici?

Náplní každé epizody jsou všechny možné disciplíny, se kterými se v dané písni můžete potkat, tzn. doprovod, podehrávky, melodie, sólo, začátek a zakončení. Navíc přidáme pár licků a technických cvičení. To vše ve formě tabulatury a videa. Ke každému dílu je k dispozici také bonusový audio balíček, který ve zvukové podobě (mp3) obsahuje celou lekci i zvlášť všechny zásadní věci daného dílu (doprovod, sóla, licky, technická cvičení), celou skladbu se zvýrazněným nástrojem a úplně bez daného nástroje, doprovody ke cvičení (playalong) v dlouhé smyčce v různých tempech a jednotlivé vokály. 

 

Kolik to stojí?

Do přípravy materiálů pro MMV investujeme kromě nadšení a peněz také mnoho hodin práce, při které čerpáme ze zkušeností nabytých za dlouhá léta aktivního cvičení, vystupování a učení. Jsme přesvědčeni, že chystaná videa a tabulatury tak mají hodnotu. Zároveň chceme, aby se do MMV mohl zapojit každý. Proto cenu za účast v MMV nestanovujeme my, ale její účastníci. Jak často a kolik na chod MMV kdo přispěje záleží na rozhodnutí každého účastníka. Registrace je tedy zdarma. Každý příspěvek ale též pochvalná zmínka v hospodě či na Facebooku má pro nás hodnotu a dává naší práci pro MMV smysl.

 

Jak se zapojit do MMV?

Jednoduše zadejte své kontaktní údaje do formuláře níže a materiály k poslední epizodě přijdou automaticky e-mailem. Pokud ji nemůžete najít, mrkněte taky do složky s hromadnými zprávami a do spamu. Pokud již jste registrovaní k odběru novinek na ATAmusic, je potřeba změnit své preference odběru (návod zde). Vždy 15. den v měsíci pak hledejte ve své emailové schránce materiály k nové skladbě. Pokud se vám nedaří přihlásit nebo máte jiný problém, dejte vědět emailem.

Pokud chcete naplno využít MMV, přijměte též naše pozvání do skupiny na Facebooku (odkaz v mailu s materiály). Sdílejte tam své pokroky, ptejte se ostatních na jejich zkušenosti a rady nebo naopak přispějte svým postřehem či názorem. Buďme tak ve spojení s ostatními a udržujme tak vzájemně motivaci pro domácí cvičení.

 

Jak se dostanu ke starším epizodám?

Najdete je mezi video lekcemi.

 

 

 

Přihlášení do programu Měsíční muzikantská výzva

* vyžadováno

Přihlašuji se do programu

na nástroj

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu s GDPR*

Z odběru zpráv od ATAmusic se můžete kdykoliv odhlásit na odkazu uvedeném v zápatí každé emailové zprávy. Pro zpracování osobních údajů využíváme platformu Mailchimp. Přihlášením níže to berete na vědomí a souhlasíte s tím.