Měsíční muzikantská výzva

 

Co je Měsíční muzikantská výzva?

MMV je program, který pomáhá v domácím cvičení hudebníkům hrajícím bluegrass a country na kytaru, mandolínu, housle a pětistrunné banjo. Každý měsíc vybereme jednu skladbu a účastníci programu dostanou emailem materiály v podobě tabulatur a videa. Své výsledky, postřehy a rady můžou mezi sebou sdílet v uzavřené skupině na Facebooku. Autory obsahu jsou Ondra Kozák (kytara, mandolína, housle) a Peter Mečiar (banjo).

 

Co není Měsíční muzikantská výzva?

MMV není žádná soutěž ani závazek, účastníky nečeká žádná kontrola ani zkouška. Každý s materiály nakládá podle své chuti a potřeby, každý sleduje svůj progres sám, případně ho může sdílet s ostatními ve facebookové skupině.

 

Jaké materiály jsou v rámci MMV k dispozici?

Náplní každé epizody jsou všechny možné disciplíny, se kterými se v dané písni můžete potkat, tzn. doprovod, podehrávky, melodie, sólo, začátek a zakončení. Navíc přidáme pár licků a technických cvičení. To vše ve formě tabulatury a videa. Ke každému dílu je k dispozici také bonusový audio balíček, který ve zvukové podobě (mp3) obsahuje všechny zásadní věci daného dílu (doprovod, sóla, licky, technická cvičení), celou skladbu se zvýrazněným nástrojem a úplně bez daného nástroje, doprovody ke cvičení (playalong) v dlouhé smyčce v různých tempech a jednotlivé vokály. 

 

Kolik to stojí?

Do přípravy materiálů pro MMV investujeme muzikantské nadšení a mnoho hodin práce, při které čerpáme ze zkušeností nabytých za dlouhá léta aktivního cvičení, vystupování a učení. Jsme přesvědčeni, že chystaná videa a tabulatury mají hodnotu. Zároveň chceme, aby se do MMV mohl zapojit každý. Proto cenu za účast v MMV nestanovujeme my, ale její účastníci. Jak často a kolik kdo na chod MMV přispěje záleží na rozhodnutí každého účastníka. Registrace je tedy zdarma. Každý příspěvek, ale též pochvalná zmínka v hospodě či na Facebooku má pro nás hodnotu a dává naší práci pro MMV smysl.

 

Jak se zapojit do MMV?

Jednoduše zadejte své kontaktní údaje do formuláře níže a materiály k poslední epizodě vám přijdou e-mailem. Pokud již jste registrovaní k odběru novinek na ATAmusic, je potřeba změnit své preference odběru (návod zde). Vždy 15. den v měsíci pak hledejte ve své emailové schránce materiály k nové skladbě. Pokud ji nemůžete najít, mrkněte taky do složky s hromadnými zprávami a do spamu a pokud ji nenajdete ani tam nebo se vám nedaří přihlásit, dejte vědět emailem nebo přes Messenger.

Pokud chcete naplno využít MMV, přijměte též naše pozvání do skupiny na Facebooku. Sdílejte tam své pokroky, ptejte se ostatních na jejich zkušenosti a rady nebo naopak přispějte svým postřehem či názorem – prostě buďme ve spojení s ostatními a udržujme tak vzájemně motivaci pro domácí cvičení.

 

Jak se dostanu ke starším epizodám?

Najdete je mezi video lekcemi.

 

Co dobro a basa?

Další nástroje do MMV přidáme, pokud se ukáže, že je o program dostatečný zájem a že je příprava dalších materiálů v našich časových možnostech.

 

 

Přihlášení do programu Měsíční muzikantská výzva

* vyžadováno

Přihlašuji se do programu

na nástroj

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu s GDPR*

Z odběru zpráv od ATAmusic se můžete kdykoliv odhlásit na odkazu uvedeném v zápatí každé emailové zprávy. Pro zpracování osobních údajů využíváme platformu Mailchimp. Přihlášením níže to berete na vědomí a souhlasíte s tím.