Gillova* vokální dílna

Hudební dílna zaměřená na práci s hlasem, hlasovou techniku, rozvoj hudebního sluchu a tvorbu vokálů v akustických žánrech: bluegrass, folk, country, atp.

 

 Gillova vokální dílna se uskuteční 19. – 22. 9. 2019 na Rejvízu. 

 

Přihlašování bude spuštěno v květnu 2018. Pokud o tom chcete dostat zprávu, zapište se pro odběr novinek v pravém sloupci.

 


Účastníci GVD 2018
Účastníci GVD 2018

Fotky z GVD 2018


Fotky z GVD 2017

 

Video z prvního ročníku 2017:

 

Co říkají o dílně její účastníci:

Na Ondrovu dílnu / chtěl jsem ject až v říjnu.
Jel jsem však už v září. / S rozjásanou tváří.
Všem se doma chlubím / že už vokál umím
Proč, když hlas svůj vyladím / rozdýchám se, nasadím
Pryč hned každý běží? / Pochopím to stěží…
Hrom aby to toho bacil! Snad jsem chytil Gillův bacil…

-Henry

 

Zaměření na zpěv byl perfektní nápad. Zaplnila se tím mezera na trhu a to skvělým způsobem. Lektoři byli sehraní a všechno nám srozumitelně vysvětlili a předvedli. Na příští ročník určitě přijedu.

-Míša

 

Byla to moje první dílna, mile mě překvapila pohodová a přátelská atmosféra. Bezvadná škola pod vedením vynikajících hudebních “bláznů”. Organizátorům, lektorům i žákům díky za “fajny” víkend. Těším se někdy příště.

-Verča

 

Výborná akcia so všetkým, čo k tomu patrí. Veškerá hudobná teória prednášaná ľuďmi, ktorí vedia o čom hovoria. Samozrejme “nudnejšiu” výuku dopĺňali večerné jamy s fantastickými ľuďmi a muzikantmi… Dílna na 100% splnila očakávania a svoju účasť určite zopakujeme 🙂

-Špagi

 

Dílna pro mne byla velmi přínosná. Především rozmanitost zkušeností lektorů vytvořila zabavný a zároveň kvalitně strávený čas. Možnost svobodně si vybrat učitele pro individuální konzultace považuji za velký benefit. Lehce tak lze dosytit konkrétní potřeby účastníka. Profesionalita, vstřícnost lektorů, ale i přizpůsobení výkladu na úroveň jednotlivců, byla ohromující. Ještě jednou velké díky! Moc jsem si to užila 🙂

 

Byla jsem nadšená. Přesto, že jsem byla i loni, dozvěděla jsem se hodně nových věcí. Velmi se mi líbily individuální hodiny. Čas za ty 4 dny byl využit na vše co bylo potřeba. A ještě k tomu všude okolo milí lidé a k tomu vynikající jídlo, jak na chatě tak v restauraci.


* Proč GILLOVA??? Můžete si vybrat:

    • Pastrýř Gill – Bájná bytost z Rejvízu zakletá do podoby skřítka
    • Jiří Gill – opavský výtvarník, přírodozpytec a člen zlatohorských Kahancových tanců
    • Vince Gill – populární americký country zpěvák

1 komentář u „Gillova* vokální dílna“

Komentáře nejsou povoleny.