Gillova* vokální dílna

Hudební dílna zaměřená na práci s hlasem, hlasovou techniku, rozvoj hudebního sluchu a tvorbu vokálů v akustických žánrech: bluegrass, folk, country, atp.

 

 

Ubytování: na chatě “Dřevěnka” na Rejvízu. K dipozici jsou 2 společenské místnosti pro výukový a doprovodný program, 2 kuchyně, 9 ložnic pro 2-4 osoby (6×4, 2×3, 1×2) ve dvou podlažích (na každém podlaží se nachází sociální zařízení + sprchy).

Strava: plná penze. Snídaně formou bufetu přímo na chatě, oběd a večeře v restauraci Na Paloučku.

Program: Přednášky (Základy harmonie, tvorba vícehlasů; Správná hlasová technika a dýchání; Zápis vokálů, výběr repertoáru, frázování a vystupování), individuální lekce, sluchová a rytmická cvičení, praktický nácvik trojhlasu, nácvik společných skladeb na koncert, doprovodné koncerty (Campanula Vocal, Brejle), jam-session. 

Další zajímavosti v blízkém okolí: kromě jednoho z nejčistších ovzduší ve střední Evropě nabízí Jesenicko obrovské množství turistických zajímavostí a dalších atrakcí. Mezi ně patří např. celoročně přístupný balneopark nad Priessnitzovými lázněmi v Jeseníku, Adrenalin park na ranči Orel v České Vsi, vyhlídky na Čertových kamenechZlatém chlumu a Biskupské kupě, jeskyně Na Pomezí a Na ŠpičákuLesní bar v Horní Lipové, Mechová jezírka na Rejvízu a spousta dalších.

Cena: 3.900,- Kč

Více informací:  emailem nebo telefonicky: +420 728 232 297 (Ondra Kozák)


Fotky z prvního ročníku 2017

 

Video z prvního ročníku 2017:

 

Co říkají o dílně její účastníci:

Na Ondrovu dílnu / chtěl jsem ject až v říjnu.
Jel jsem však už v září. / S rozjásanou tváří.
Všem se doma chlubím / že už vokál umím
Proč, když hlas svůj vyladím / rozdýchám se, nasadím
Pryč hned každý běží? / Pochopím to stěží…
Hrom aby to toho bacil! Snad jsem chytil Gillův bacil…

-Henry

 

Zaměření na zpěv byl perfektní nápad. Zaplnila se tím mezera na trhu a to skvělým způsobem. Lektoři byli sehraní a všechno nám srozumitelně vysvětlili a předvedli. Na příští ročník určitě přijedu.

-Míša

 

Byla to moje první dílna, mile mě překvapila pohodová a přátelská atmosféra. Bezvadná škola pod vedením vynikajících hudebních “bláznů”. Organizátorům, lektorům i žákům díky za “fajny” víkend. Těším se někdy příště.

-Verča

 

Výborná akcia so všetkým, čo k tomu patrí. Veškerá hudobná teória prednášaná ľuďmi, ktorí vedia o čom hovoria. Samozrejme “nudnejšiu” výuku dopĺňali večerné jamy s fantastickými ľuďmi a muzikantmi… Dílna na 100% splnila očakávania a svoju účasť určite zopakujeme 🙂

-Špagi


* Proč GILLOVA??? Můžete si vybrat:

    • Pastrýř Gill – Bájná bytost z Rejvízu zakletá do podoby skřítka
    • Jiří Gill – opavský výtvarník, přírodozpytec a člen zlatohorských Kahancových tanců
    • Vince Gill – populární americký country zpěvák