6 thoughts on “Dobro – Videa

  1. ahoj ondra.ja sa chcem spýtať či (a kedy)pripravujete nejaku on line vyuku na dobro. ak ano kdo ju bude prezentovať .dakujem za odpoved. rasťo.

    • Ahoj Rasťo. Výhledově v plánu to je, ale je to časově náročné, zatím mám dost práce sám se svými videi. Pokud k tomu dojde, bude to někdo z těch několika dobristů, kteří působí na československé scéně. Zatím jsem o tom nezávazně mluvil s Henrichem Novákem a Kájou Začalem. Určitě se o tom dozvíš přes odběr novinek. Díky za zájem. Ondra

    • Ahoj Tome, je to v přípravě, pokusím se to do konce ledna přidat nějaká videa a tabulatury i pro dobristy ;) Když se zapíšeš v pravém sloupci pro odběr novinek “ATAmusic – dobro”, určitě se o tom dozvíš. Měj se, Ondra.

  2. ahoj Ondro ! dobro se pripravuje =) uzasny slava konecne =))) a jeste od uzasneho stavitele meho stroje a meho celosvetoveho vzora =) chi jen doufam ze nebude ukazovat jak se hraje G =)

    • Géčka není nikdy dost :-) Zatím to bude pár skladeb pro začátečníky + tabulatury. Do konce ledna by to tu mělo být.

Napsat komentář

Nebo chcete raději založit nové téma ve Fóru (viz. hlavní menu)?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>